Відгуки про Skincell Pro

 • Варвара
  У мене була родимка біля носа, дуже мені заважала. Операцію робити не наважувалася. Подруга порадила крем skincell pro. З його допомогою я видалила родимку без всяких операцій за 2 місяці.
  Skincell Pro
 • Гордій
  У сина були бородавки на руках. Пробували багато коштів з аптеки, вони спалювали бородавки, ті ставали чорними і хворіли. Але дуже скоро з'являлися нові. Після використання skincell pro все бородавки пішли без болю, нові більше не з'являються.
  Skincell Pro
 • Аріна
  З віком у мене на шиї і плечах стали з'являтися пігментні плями. Лікарі говорили, що це природно і лікуванню не піддається. Але я не хотіла миритися з цим потворністю і замовила сироватку Skincell Pro. Уже через місяць колір моєї шкіри вирівнявся, я знову можу носити відкритий одяг.
  Skincell Pro
 • Олександр
  Використовував сироватку Skincell Pro від бородавок. Вона має легкий приємний запах, за консистенцією схожа на крем. Бородавки НЕ почорніли від неї, а поступово стали підсихати і повністю зникли.
  Skincell Pro
 • Олексій
  Замовляв сироватку Skincell Pro для позбавлення від бородавки, вона зіскочила у мене прямо на стопі. Через неї було боляче ходити. За допомогою сироватки вивів бородавку за 3 тижні. Дружина прочитала інструкцію і вирішила теж спробувати цей крем, після подів у неї були пігментні плями на спині. За місяць використання вся шкіра стала чистою.
  Skincell Pro
Рейтинг користувачів Skincell Pro
4
25