досвід використання Skincell Pro

Досвід застосування сироватки Skincell Pro Максимом з Варшави

Досвід застосування сироватки Skincell Pro

Добрий день. Півроку тому я почав використовувати сироватку Skincell Pro, яку застосовують для корекції родимок, бородавок і шкірних плям. Хочу поділитися з іншими тими результатами, яких мені вдалося домогтися за допомогою цього чудового засобу.

Родимки, спотворюють моє обличчя

Родимки на моєму підборідді і біля носа стали з'являтися, коли я був ще підлітком. Спочатку це була маленькі точки, яких майже не було видно. У той час вони мене ніяк не турбували, хіба що іноді викликали невелике свербіння. Але разом з моїм дорослішанням росли і ці родимки. До тридцяти років на моєму обличчі вже красувалися потворні висять коричневі горошини, через які особа здавалося несиметричним, а підборіддя кривим. Мені вона завжди дуже не подобалася. Деяким навіть здавалося, що у мене на обличчі бруд.

Але крім потворного вигляду ці родимки доставляли мені багато проблем при голінні. Навколо них дуже складно було збрити волосся, а тим більше на них. Як на зло, волосся на них росли набагато швидше бороди, були грубі, тому вони завжди виглядала неохайно, з щетиною. До того ж при голінні я їх часто ненавмисно зачіпав бритвою, що завжди супроводжувалося диким болем і рясною кровотечею. Заживала вони завжди довго і болісно. Загалом, нічого хорошого мені ці потворні родимки не приносили і, звичайно ж, я дуже хотів від них позбутися.

Способи боротьби з родимками

Досвід використання препарату Skincell Pro

Знайшовши час, я вирішив сходити до лікаря і позбутися від родимок. Лікар запропонував єдине рішення - хірургічне видалення. Звичайно, дуже не хотілося лягати під ніж, тим більше операція вимагала більше тижня перебувати в лікарні після операції, поки рани не загояться. Розмірковуючи над цим, заліз в інтернет і побачив жахливі картинки, які шрами залишаються у людей після видалення родимки на обличчі. Звичайно, робити таку операцію мені відразу перехотілося. Дуже хотів знайти яку-небудь альтернативу і знайшов сайт виробника сироватки Skincell Pro, там же дізнався, як користуватися нею. Вирішив замовити, адже виробник обіцяв позбавити від родимки без болю, шрамів і рубців. До того ж цей препарат повністю нешкідливий, тому ніяких ризиків. І я вирішив замовити цю сироватку.

Результати застосування

Сироватка Skincell Pro прийшла поштою за 5 днів. Вона має консистенцію м'якого крему з легким приємним запахом. Я став наносити її двічі в день після ранкового вмивання і перед сном. Користуватися сироваткою виявилося дуже легко: треба лише видавити крапельку препарату і нанести на саму родимку. Після застосування не виникає печіння або поколювання, зовсім ніякого дискомфорту.

Вже через тиждень я став помічати, що родимки стали трохи менше, що мене дуже порадувало. Звичайно, я не чекав від крему миттєвого результату, але ж і лікувався я їм без болю, перев'язок та догляду на лікарняний.

Через 2 місяці регулярного використання родимки стали майже плоскими, стали в 2 рази менше в своєму діаметрі. Більше я їх не зачіпав при голінні, вони вже не заважали.

Всього застосовував сироватку я протягом 4 місяців і добився їх повного зникнення! Ось уже 2 місяці я живу без них, чому дуже-дуже радий. Ніякого роздратування, біль або свербіння використання цього препарату у мене не викликало, засіб дуже м'яко впливає на шкіру, не травмує її.