Кошти від бородавок в аптеці. Допомога у виборі

препарати від бородавок

Від появи бородавок не застрахована жодна людина. Цим і обумовлений загальний інтерес щодо того, який засіб допоможе вирішити цю, спочатку лише косметичну проблему. Існує величезна кількість народних методів, що дозволяють позбутися ненависних наростів, але все ж таки краще віддати перевагу перевіреним і безпечним аптечним засобам.

В аптечних пунктах представлений різноманітний асортимент препаратів від бородавок. Кожна людина здатна вибрати найбільш підходящий засіб відповідно до своїх вимог та можливостей.

Групи препаратів проти бородавок: аптечні засоби

Усі медикаментози поділяють на групи. Більшість препаратів призначено для повного видалення новоутворень зі шкірного покриву. Відповідно, вони не знищують вірус, що спровокував появу наростів, а лише прибирають основні візуальні прояви у вигляді бородавок та папілом. За рахунок цього ніхто не застрахований від повторної появи цих наростів на тій чи іншій ділянці тіла.

ліки від бородавок

Для того, щоб ці новоутворення більше ніколи не з'явилися знову, одного видалення їх буде недостатньо. Необхідний цілий терапевтичний курс, спрямований на зміцнення імунної системи та нормалізацію функціонування нервової. Ці кошти призначаються виключно фахівцем.

На сьогоднішній день можна придбати всілякі засоби від бородавок та папілом в аптеці. Їх поділяють на групи залежно від форми випуску:

 • розчин;
 • Крем та мазь;
 • Пігулки;
 • Гель:
 • Масло;
 • Пластир;
 • Медичний олівець;
 • Кріопрепарати.

Кожен засіб має ряд переваг та недоліків. Перед покупкою бажано уважно з ними ознайомитись.

Розчини

Використання препаратів цієї групи передбачає дотримання заходів безпеки, так як багато з них мають ефект, що припікає, і здатні пошкодити прилеглі тканини.

Найчастіше, щоб видалити нарости невеликого розміру, достатньо лише однієї процедури. Якщо ж бородавки великі, то їх видалення знадобиться кілька таких маніпуляцій. Вкрай не рекомендується використовувати ці засоби з метою видалення новоутворень на ніжній дитячій шкірі.

Важливо!

Незалежно від того, який саме припікаючий розчин був обраний, перед нанесенням засобу прилеглі тканини необхідно обробляти досить жирним кремом або вазеліном.

Креми та мазі

Найчастіше вдаються до використання препаратів цієї групи, які перешкоджають поширенню вірусів та знищують їх. Кошти наносять на бородавку тричі на день протягом місяця. Якщо нарости застарілі, то тривалість терапії може бути тривалішою.

Пластирі

Найпоширенішим препаратом цієї групи є морозний пластир. Діючими речовинами цього засобу є сірка та саліцилова кислота. Пластир добре справляється з видаленням бородавок, а також сухих мозолів та натоптишів. З його допомогою ороговілі ділянки пом'якшуються і відкидаються. Крім того, препарат має також антисептичну дію. Застосовують його за наступною схемою:

 • Потрібно відрізати невеликий шматочок пластиру, що чітко відповідає за розміром наросту;
 • Приклеїти пластир безпосередньо на саму бородавку;
 • Через два дні пластир потрібно зняти, розпарити шкірний покрив і видалити розм'якшені тканини;
 • Терапія триває до повного одужання.

Кріопрепарати

Це сучасні ліки від бородавок. З його допомогою можна видалити не лише звичайні, а й підошовні бородавки шляхом заморожування. У комплект входить аплікатор. Завдяки їм маніпуляції проводяться максимально легко, засіб потрапляє точно на ділянку, що обробляється.

Після проведення процедури на ділянці, що обробляється, з'являється пухир, який приблизно через пару тижнів зникає. При видаленні великих та застарілих наростів, знадобиться кілька процедур, інтервал між якими має становити 14 днів.

Препарат практично не має протипоказань, за рахунок чого його призначають дітям віком понад чотири роки, вагітним і навіть людям, які страждають від цукрового діабету.

Придбати потрібно засіб від бородавок в аптеці, а не на стихійних ринках або на односторінкових сайтах. Тільки в цьому випадку можна безпечно та швидко видалити всі бородавки. Незалежно від того, який саме був обраний препарат, необхідно дотримуватися інструкції, яка до нього додається і обов'язково проконсультуватися з фахівцем з приводу доцільності його застосування.

Тільки після того, як курс лікування буде погоджений з лікарем, можна приступати до терапії. Бажано включити також прийом імуномодулюючих препаратів, які допоможуть запобігти повторній появі наростів.