Інструкція із застосування Skincell Pro

Інструкція про те, як користуватися сироваткою Skincell Pro

Інструкція до препарату Skincell Pro

Натуральний і безпечний препарат для корекції родимок, бородавок і шкірних плям з'явився зовсім недавно, але вже заслужив любов і популярність багатьох жителів в Україні. Складається він тільки з екстрактів та витяжок активних рослин, завдяки чому він комплексно впливає на шкірний недолік, не завдаючи шкоди здоровій шкірі, але при цьому усуваючи причини появи браку.

Показання до застосування сироватки

Застосовувати сироватку Skincell Pro рекомендується при появі перших ознак таких шкірних утворень, як бородавки, пігментні плями і небажані родимки. Ці недоліки шкіри можуть сильно зіпсувати зовнішній вигляд, до того ж вони викликають масу неприємностей: постійно заважають, сверблять, а при найменшому пошкодженні викликають сильний біль і можуть призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Якщо не розпочати лікування, освіти швидко поширюються, займаючи все нові ділянки здорової шкіри. Тому, чим раніше ви почнете боротися з шкірними проблемами, тим легше і швидше ви з ними впораєтеся.

Покрокова інструкція із застосування

Оскільки сироватка Skincell Pro безпечна, її можна застосовувати самостійно, в домашніх умовах.

  1. Відкрити пластиковий тюбик з сироваткою і видавити невелику кількість засобу.
  2. Нанести препарат на проблемну ділянку шкіри
  3. Повторювати цю процедуру 2-3 рази на день протягом 2-4 місяців, в залежності від занедбаності хвороби.

Оскільки сироватка абсолютно нешкідлива, її можна застосовувати так довго, як цього вимагає ситуація. Перерви в лікуванні не потрібні.

Протипоказання

Препарат виготовлений з натуральних і безпечних речовин, тому вона майже не має протипоказань. Використовувати її для корекції родимок, бородавок і шкірних плям можна навіть дітям від 2 років і літнім людям. Воно не впливає на перебіг інших гострих і хронічних захворювань.

Як і будь-який натуральний засіб, в рідкісних випадках може виникнути індивідуальна непереносимість на будь-який компонент препарату. В цьому випадку слід припинити використання препарату і скористатися засобами від алергії.